Главная » Статьи » Мои статьи

Требуем обнародовать результаты проверки Юности
Директор ШВСМ (бассейн Юность) Гатченко О.Ю. вместе со своими заместителями из сети фитнес-центров Планета-Спорт безнаказанно разваливают детский спортивный бассейн Юность. Как мы знаем, в Юности в декабре 2014 г. проходила проверка КМДА. Похожая проверка была летом, но ничем не закончилась. Администрация Юности продолжает разваливать бассейн и издеваться над тренерами и спортсменами. Давайте не позволим "замять дело", все вместе потребуем от КМДА опубликовать результаты проверки. Мы подготовили форму запроса на предоставление публичной информации. Порядок действий: заполняем запрос от себя, можно подключать друзей и родственников. В пятницу 23.01.2015 в 10.50 встречаемся под КМДА на ул. Крещатик 36 и подаем запросы.
Формат запроса (можно напечатать или от руки):

Голові КМДА Кличку В.В.
Начальнику Департаменту внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА Плісу Г.В.
Начальнику Управління інформаційного забезпечення та доступу до публічної інформації Барановій К. О.
Членам координаційної ради КМДА релігійних та громадських організацій столиці з питань соціальної роботи
Від (ФІО, домашня адреса, мейл або телефон для контакту)

ЗАПИТ ПРО НАДАННЯ ПУБЛІЧНОЇ ІНФОРМАЦІЇ
Згідно принципів відкритості та прозорості, яких беззаперечно дотримується Київська міська державна адміністрація та згідно Закону України «Про доступ до публічної інформації» прошу надати мені наступну інформацію:
1. Фінансовий звіт Школи Вищої спортивної майстерності м. Київа, що розташована за адресою м. Київ, вул Бастіонна 7 (в подальшому ШВСМ) за 2013, 2014 роки.
2. Звіт №054-8-1-04/2 від 14/01/2015 Позапланового фінансового аудиту, що проводився Департаментом внутрішнього фінансового контролю та аудиту КМДА у ШВСМ
Інформацію прошу надіслати у визначений законом термін на адресу
(домашня адреса, можна вказати тільки електронну адресу, щоб не отримувати пакет бумаг та не відшкодовувати витрати на друк) (електронна адреса)
Ознайомлений з вимогами Закону України «Про доступ до публічної інформації щодо відшкодування фактичних витрат на копіювання та друк документів обсягом більше 10 сторінок

Передумовою подання цього запиту є незаконні дії директора ШВСМ м.Києва – Гатченка О.Ю., який використовуючи своє службове становище намагається викрасти у киян та передати у приватні руки майно комунальної власності – басейн ШВСМ м.Києва (Юність).
Для цього він використовує класичну схему рейдерського захопленя – планомірно та цинічно доводить басейн до банкрутства шляхом розвалу технічних споруд басейну, прибирання усіх «незручних працівників» (а це більше 40 осіб), погіршення умов тренувань для ведучих спортсменів (чемпіонка Світу та Європи Дарина Зевіна). У березні 2014 року Гатченко завів на керуючі посади (заступник директора, головний бухгалтер, старший адміністратор) засновників та керівників мережі платних фітнес-центрів «Планета Спорт». У січні 2015 року намагається викинути з басейну , як сміття, двох тренерів та їх вихованців! А це чемпіони та призери чемпіонатів України серед дорослих та молоді!
Історію питання та зібрану інформацію можна побачити на сайті www.swimkiev@at.ua або на фейсбук «Сохраним бассейн Юность» https://www.facebook.com/junostpool
Дата
Особистий підпис та ФІО
Категория: Мои статьи | Добавил: olga (20.01.2015)
Просмотров: 696 | Теги: бассейны Киева, бассейн юность, планета спорт, гатченко, бассейн ШВСМ | Рейтинг: 4.0/1
Всего комментариев: 0
avatar