Главная » Статьи » Мои статьи

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ НА 2016 РІК (Чоловіки)
№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові vh Дата народження Розряд ФСТ Область Школа  Вид програми Кращий результат 2015 року Плануємий результат на 2016 рік  Тренер
плануємий виконаний
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
  Чоловіки                      
  Основний склад                       
1 Адамович Іван Сергійович vh 18.06.1997 МСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1  + ДВУФК к.п. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Бондар Н.
2 Алпатов Віталій Юрійович vh 08.03.1993 МСУ Україна Волинська   в.с. 1-3 ЧУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Веретеннікова С.Ф.,                             Толокняник С.В.
3 Бойчук Тарас Володимирович vh 04.05.1996 МСУ ЗСУ м.Київ  ШВСМ бр. 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Патиковська М. , Бондар С.
4 Варварук Сергій Олегович vh 22.03.1994 МСУ Динамо + Освіта Київська КОШВСМ к.п. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Майструк М., Бондар С.В.,                   Турчин В.А.
5 Васильєв Олександр Сергійович vh 14.07.1994 МСУ Динамо м. Київ ШВСМ  н.сп. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Зевін Ю.М., Кожух Н. 
6 Воронько Володимир Олександрович   02.03.1991 МСУ Освіта Дніпропетровська ШВСМ 10 км. 1-3 ЧУ 3 ЧУ 1-3 ЧУ Ржепецький О.Ю.
7 Гаращенко Кирило Денисович vh 16.04.1998 МСУ Спартак Запорізька Спартак КПУ в.с. 1-3 ПУ 2 ЧУ 3-6 ЧУ Селін С., Артюх Н.
8 Герасимчук Святослав Сергійович vh 21.07.1997 МСУ Україна Дніпропетровська ШВСМ н.сп. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Мілокостова Л.,                           Толокняник С.
9 Говоров Андрій Андрійович   10.04.1992 МСУМК Освіта + Україна  Дніпропетровська ДнШВСМ в.с. 1-3 ЧЄ 1 ЧУ 1-3 ЧЄ Карташов К.М.
10 Гончаров Антон Вікторович                   vh 25.10.1990 МСУ Україна Дніпропетровська ШВСМ в.с. 1-3 ЧУ 3 ЧУ 1-3 ЧУ Трофименко С.
11 Гурницький Дмитро Анатолійович   24.10.1994 МСУ ЗСУ м. Київ ШВСМ н.сп. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Козубай М., Ємельяненко Г.
12 Денисенко Іван Віталійович vh 16.03.1997 МСУ ЗСУ м.Київ ШВСМ + ОКіІП в.с. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Патиковська М.,                                    Ємельяненко Г. 
13 Димо Валерій Володимирович   09.09.1985 ЗМСУ ЗСУ Київська КОШВСМ бр. 1 ЧУ 1 ЧУ 1 ЧУ     Мороз В., Турчин В.А.
14 Драгомирецький Кирило Євгенович vh 17.02.1998 МСУ Освіту м.Київ ДЮСШ 9 н.сп. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Голуб С.
15 Іванов Олексій Сергійович vh 10.01.1994 МСУ ЗСУ       м. Київ +Луганська ШВСМ  бат. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Шевченко Т.,                                  Ємельяненко Г.
16 Карпенко Олександр Сергійович vh 16.09.1995 МСУ ЗСУ м.Київ  ШВСМ  бр. 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Аппонель Д., Патиковська М.
17 Кесиль Максим Сергійович vh 06.06.1996 МСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 6 бат. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ЧУ Корнюшин О.
18 Крипак Максим Сергійович   23.05.1995 МСУ Україна Харківська + м.Київ Спартак  бат. 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Єгоров П. Марченко Л.
19 Куркін Євген Ігоревич vh 04.01.1998 МСУ ЗСУ м. Київ + Донецька ШВСМ бр. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Васильєв С., Андріанова О.
20 Лемешко Любомир Артурович    19.07.1992 МСУ Динамо  Полтавська  ШВСМ  бат. 1-3 ЧУ  1 ЧУ 1-3 ЧУ Астапова І. , Краєвський Д.
21 Мартинюк Денис Олегович vh 11.02.1998 МСУ Освіта Рівненська  ШВСМ н.сп. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Бесарабчик С.А.,                           Волошина С.В.,
22 Мороз Олександр Володимирович   15.08.1999 МСУ Україна Дніпропетровська ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Сидорченко А.
23 Оселедець Дмитро Олегович   23.11.1994 МСУ ЗСУ + Динамо м.Київ ШВСМ бр. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Бондар С.
24 Пєхота Максим Володимирович vh 28.02.1999 МСУ Україна Донецька ДонОДЮСШ+ ДВУФК бр. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Конжуков О., Карташов К.
25 Пилипенко Ілля Валерійович vh 14.03.1999 МСУ Україна Донецька ДонОДЮСШ в.с.   1 ЧУ 1-3 ПУ Сівак І.Г.
26 Підвальний Ілля Вікторович vh 10.12.1997 МСУ Освіта м.Київ ШВСМ к.п. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Макаренко В., Шамич  В.
27 Плавін Богдан Віталійович   07.04.1995 МСУМК ЗСУ + Україна Миколаївська       ШВСМ          в.с. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Карташов К.М.
28 Прожога Дмитро Сергійович vh 01.06.1997 МСУ Освіта Дніпропетровська ДВУФК бат. 1-3 ПУ  1 ПУ 1-3 ПУ Євстафьева С., Карташов К.
29 Романчук Михайло Михайлович   07.08.1996 МСУМК Динамо Рівненська ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Лебедь І., Нагорний П.
30 Світличний Олександр Богданович   12.03.1997 МСУ Україна Харківськ Спартак + ШВСМ 7,5 км 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ЧУ Лобановський М.В.,                                 Марченко Л.В.
31 Сидорченко Дмитро Андрійович vh 03.11.1995 МСУ Україна Дніпропетровська  ШВСМ в.с. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Сидорченко А.
32 Снітко Ігор Григорович      13.08.1978 ЗМСУ Україна Харківська ШВСМ    10 км.      1-3 ЧУ      3 ЧУ 1 ЧУ     Вереітинов Ю.
33 Тесленко Ілля Сергійович   07.02.1995 МСУ Україна Харківська ШВСМ к.п. 1-3 ЧУ  1 ЧУ 1-3 ЧУ Марченко Л.
34 Фролов Сергій Анатолійович   14.04.1992 ЗМСУ Спартак  Динамо Запорізька ШВСМ в.с. 1-3 ЧУ  1 ЧУ  1-3 ЧУ Бондаренко І.
35 Хлопцов Андрій Андрійович   10.12.1998 МСУМК ЗСУ м.Київ ШВСМ  н.сп. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Хлопцов А.
36 Червинський Ігор Володимирович   16.12.1981 ЗМСУ ЗСУ Харківська  ШВСМ 10 км. 1 ЧУ 1 ЧУ 1 ЧУ     Вереітинов Ю.Д.
37 Чорний Єгор Геннадійович vh 22.04.1993 МСУ Україна м. Київ ШВСМ +            с/к Молодість н.сп. 1-3 ЧУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Платонова В., Кожух Н.Ф.
38 Чорний Єгор Сергійович vh 22.06.1997 МСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1 +ДВУФК к.п. 1-3 ЧУ 2 ЧУ 1-3ЧУ Бондар Н.
39 Швець Кирило Сергійович vh 22.12.1993 МСУ Україна Харківська ШВСМ в.с 1-3 ЧУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Гапонов В.,  Вереітінов Ю.
40 Шевцов Сергій Сергійович   29.06.1998 МСУ Спартак Запорізька Спартак КПУ в.с. 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Артюх Н. Селін С.
41 Яськов Андрій Анатолійович vh 07.12.1991 МСУ ЗСУ Київська КОШВСМ бат.   2 ЧУ 1-3 ЧУ Майструк М., Турчин В.
42 Яценко Євгеній Михайлович vh 01.01.1995 МСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1+ ДВУФК н.сп.   2 ЧУ 1-3 ЧУ Дарага Ж., Карташов К.
  Кандидати                      
1 Агаджанян Сергій Арменович   14.04.2000 МСУ Україна Донецька ДонОДЮСШ бат. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Бескровний О., Сівак І.
2 Астафєв Олексій Дмитрович   20.08.1999 МСУ Спартак Рівненська ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Байдан Т.Я., Байдан В.О.
3 Асташов Олексій Костянтинович   18.04.1998 МСУ Україна Харківська МКДЮСШ  бр. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Максимова М., Хорошавін О.
4 Бебешко Максим Едуардович   07.08.1998 МСУ Освіта Рівненська ШВСМ к.п. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Бесарабчик С.А., Волошина С.
5 Глущенко Микита Андрійович   01.01.1999 КМСУ ЗСУ м.Київ ОКіІП + Дельфін в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ Гребер О. Коломоєць Г.
6 Голубков Ілля Вікторович   17.01.1999 МСУ Україна Харківська Спартак н.сп. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Марченко Л.
7 Гончар Микита Сергійович   17.09.1999 МСУ Динамо Полтавська ДЮСШ 3 в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Яценко В.
8 Гриценко Вадим Олександрович   15.04.1996 МСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1  10 км. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Щіпакова Т.,                                       Ржепецький О.Ю.
9 Дмитрук Владислав Володимирович   24.08.1998 МСУ Спартак Дніпропетровська Промінь  бр. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Краєвський Д., Лашко В.
10 Дорогов Микита Сергійович   01.01.1999 КМСУ Динамо Одеська Динамо к.п. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Пенязенко В., Ігнатова Л.
11 Дубницький Євген Сергійович   25.01.1997 МСУ Динамо Полтавська  ШВСМ + ДЮСШ3 в.с. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Солнцева О., Астапова І.
12 Євсеєнко Владислав Павлович   01.01.2001 КМСУ Україна м.Київ Україна + БВУФК к.п.   3 ПУ 1-3 ПУ Котвицька О. Котвицький Р.
13 Захаров Максим Дмитрович   13.03.1999 МСУ Динамо Одеська Динамо бр. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Ігнатова Л., Пенязенко В.
14 Звягін Сергій Олексійович   20.05.1998 МСУ Україна Дніпропетровська Метеор бат. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Десятерик О., Щербань А.
15 Івакін Олександр Сергійович   21.02.1999 КМСУ Україна Харківська Спартак в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Лобановський М.,                                          Лобановська І.
16 Іванов Владислав Андрійович   19.07.1998 МСУ Освіта Дніпропетровська ШВСМ к.п. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Десятерик О., Мкртчан О.Х.
17 Касьян Богдан Геннадійович   14.12.1997 МСУ Україна Полтавська  ШВСМ + ДЮСШ3 бат. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ  Кречетов О.
18 Качуровський Костянтин Олегович   16.01.1997 МСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1   в.с. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Бондар Н.
19 Кондратюк Дмитро Андрійович   01.01.1999 КМСУ Освіта м.Київ ДЮСШ 25 бат.   1 ПУ 1-3 ПУ Хруленко О., Ємельяненко Г.
20 Косило Назарій Володимирович   02.01.1997 МСУ Освіта Івано-Франківська ДШВСМ  + ОКіІП бат. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Москалик М.М., Кожух  Н.Ф.
21 Костромін Денис Денисович   28.04.1999 МСУ Україна Дніпропетровська ШВСМ н.сп. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Сидорченко А.
22 Курмазенко Андрій Григорович   01.01.1999 КМСУ ЗСУ м.Київ ОКіІП + Дельфін бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Кожух Н., Вознюк В.
23 Луговий Олександр Русланович   05.03.2000 МСУ Спартак Рівненська ДЮСШ 2 + ДВУФК к.п. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Байдан В.,  Байдан Т.
24 Мерайс Владислав Богданович   30.04.1998 МСУ ЗСУ м.Київ ДШВСМ + ОКіІП в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Вознюк В., Кожух Н.
25 Морозов Владислав Миколайович   04.07.1997 МСУ Спартак Запорізька Сп-КПУ в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Толокняник С.В., Гусєв С.М.
26 Мотрій Павло Віталійович   17.03.1997 МСУ Україна Полтавська ШВСМ + ДЮСШ 3 в.с. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Кречетов О., Басюк Т.
27 Нестеркін Валентин Дмитрович   14.02.2001 МСУ Україна Харківська Спартак + ХВУФК к.п. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Нестерович О., Гончаренко А.
28 Оберемок Микита Андрійович   13.02.2000 КМСУ Україна Харківська Спартак + ХВУФК н.сп. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Лобановський М., Гапонов В.
29 Огньов Вячеслав Романович   29.01.1998 МСУ ЗСУ м.Київ ОКіІП + ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Гребер О.
30 Омельков Дмитро Сергійович   15.10.1999 МСУ Спартак Запорізька Сп-КПУ в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Бедарев Ю., Артюх Н.
31 Остапенко Нікіта Максимович   27.04.2000 КМСУ Україна Дніпропетровська Метеор бат. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Щербань А., Десятерик О.
32 Перепелиця Владислав Сергійович   23.01.1997 МСУ Спартак Запорізька Спартак КПУ в.с. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Артюх Н.
33 Помазан Микита Русланович   10.08.1999 МСУ Освіта Київська БВУФК  бр.   2 ПУ 1-3 ПУ Бескровний О., Турчин В.А.
34 Проскура Ігор Валерійович   27.04.1997 МСУ Освіта Рівненська  ШВСМ бр. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Бесарабчик С.А.,                                 Волошина С. 
35 Пустовіт Віталій Сергійович   01.01.1999 КМСУ Україна Запорізька Мотор Січ в.с. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Дубінченко Н.
36 Русаков Владислав Володимирович   18.11.1997 МСУ Україна Запорізька Мотор Січ в.с. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Проскура І.П., Бондаренко І.М.
37 Саприкін Олексій Олегович   01.01.1999 КМСУ Україна Запорізька Мотор Січ бат. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Лебедь Л., Федотовський К.
38 Селедцев Кирило Олександрович   10.04.1999 МСУ Освіта Київська БВУФК  к.п. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Бескровний О.І.
39 Середа Даниїл Миколайович   19.11.1991 МСУ Освіта Дніпропетровська  ШВСМ   10 км. 1-3 ЧУ 3 ЧУ 1-3 ЧУ Дарага Ж., Ржепецький О.Ю.
40 Сіваков Олексій В"ячеславович   06.02.1998 МСУ Україна Донецька ДШВСМ к.п. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Бризицька О., Кожух Н.Ф.
41 Смаль Антон Валерійович   07.07.1997 МСУ Україна Волинська СДЮШОР бр.   3 ПУ 1-3 ПУ бр.ДЮЩОР, Кожух Н.Ф.
42 Сова Денис Ігоревич   28.10.1998 МСУ Освіта Дніпропетровська ДВУФК 7,5 км   2 ПУ 1-3 ПУ Євстафьєва С.В.,                                 Десятерик О.
43 Стрілець Іван Олександрович   12.01.1998 МСУ Україна Дніпропетровська СКПСяйво бр. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Кравченко С., Курбанова Т.
44 Таньовський Назар Олегович   28.01.1998 МСУ Освіта Тернопільська КДЮСШ 2 н.сп. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Волинець В.
45 Тищенко Данил Анатолійович   18.08.1999 КМСУ Освіта Дніпропетровська ДВУФК 5 км   3 ЧУ 1-3 ЧУ Бондаренко І., Карташов К.
46 Хникін Олексій Павлович   02.05.1999 МСУ   Вінницька ВМПДтаЮ в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Корчинський А.А., Хникін П.
47 Хомяков Ілля Сергійович   13.01.1999 МСУ Освіта Рівненська ШВСМ в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Майструк М. Байдан Т.
48 Хорошун Олександр Юрійович   01.01.1999 КМСУ   Харківська МКДЮСШ н.сп.   2 ПУ 1-3 ПУ Сергієнко І.
49 Цимбалюк Ілля Олександрович   09.03.1999 МСУ Освіта Рівненська ШВСМ бр.   2 ПУ 1-3 ПУ Бесарабчик С.А.,                                         Волошина С.
  Резерв                       
1 Андрієнко Олександр Сергійович   21.01.1999 МСУ Спартак Дніпропетровська ДВУФК бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Коломоєць Г.
2 Бірюков Антон Олександрович   01.01.2000 КМСУ Україна Донецька ДонОДЮСШ бр.   1 ПУ 1-3 ПУ Бережна О.
3 Войтюлевич Ілля Ігоревич   01.01.2001 1 Україна Донецька ДонОДЮСШ к.п.   2 ПУ 1-3 ПУ Бережна О.
4 Гвоздик Павло Анатолійович   01.01.1999 КМСУ Спартак Рівненська ДЮСШ 2 бат.   3 ПУ 1-3 ПУ Байдан А. Байдан Т.
5 Графов Андрій Андрійович   01.01.2001 КМСУ Освіта м.Київ ДЮСШ 9 в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Голуб С., Ніколаєв О.
6 Гребельний Данило Артурович   01.01.2001 І ЗСУ м.Київ Дельфін бат.   1 ПУ 1-3 ПУ Ємельяненко Г. 
7 Григорьєв Іван Вікторович   01.01.2000 КМСУ Динамо Одеська Динамо к.п.   3 ПУ 1-3 ПУ Голубова Н., Сівак І.Г.
8 Гупало Микита Сергійович   03.04.2000 КМСУ Освіта Полтавська ДЮСШ 2 в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ Савельєва А., Стокоз О.
9 Дмітрієв Артем Валерійович   25.03.2000 КМСУ Освіта Полтавська ДЮСШ 2 в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Савельєва А., Стокоз О.
10 Желятдінов Владіслав Андрійович   17.01.2001 КМСУ Україна Харківська ХВУФК в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Сергієнко І., Гончаренко А.
11 Здоровило Євгеній Дмитрович   01.01.2000 КМСУ Освіта м.Київ ДЮСШ 25 к.п.   2 ПУ 1-3 ПУ Хруленко О., Ємельяненко Г.
12 Ісаєв Владислав Володимирович   01.06.2000 КМСУ Україна Харківська ХВУФК в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Сергієнко І., Гапонов В.
13 Карий Данило Іванович   01.01.2001 КМСУ Україна Дніпропетровська СК Молодість + ДВУФК бр. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Платонова В.
14 Карпюк Павло Вікторович   01.01.1999 КМСУ Україна Запорізька МоторСіч к.п.   3 ПУ 1-3 ПУ Лебедь Л., Федотовський К.
15 Кесіль Денис Сергійович   01.01.2000 КМСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 6 + ДВУФК бат.   2 ПУ 1-3 ПУ Євтафьєва С., Корнюшин О.
16 Кореньков Єгор Валерійович   25.05.2000 КМСУ Україна Полтавська СКНефтехім н.сп.   1 ПУ 1-3 ПУ Колесник О.
17 Кремляков Владислав Олегович   01.01.2000 КМСУ Україна Дніпропетровська Метеор н.сп. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Щербань А., Десятерик О.
18 Куценко Микита Олегович   01.01.2001 І Україна Дніпропетровська Метеор к.п.   2 ПУ 1-3 ПУ Сорокіна Н., Цветов О.Л.
19 Куява Богдан Вікторович   09.10.2000 КМСУ Україна Волинська СДЮШОР бат.   2 ПУ 1-3 ПУ Корець О.
20 Лещенко Данило Андрійович   01.05.2001 КМСУ Україна Харківська Спартак в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Чайка О., Гапонов В.
21 Лютий Олександр Іванович   01.01.2001 1 ЗСУ м.Київ ОКіІП + Дельфін бр.   1 ПУ 1-3 ПУ Гребер О., Рудковська О.
22 Макаревич Денис Алегович   24.07.2001 КМСУ Україна Харківська  ХВУФК бр. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Нестерович О., Кеке В.
23 Міщенков Олексій Олексійович   01.01.2001 1 Україна Дніпропетровська Метеор н.сп.   2 ПУ 1-3 ПУ Сорокіна Н.
24 Ніколайчук Сергій Русланович   05.01.2000 1 Освіта Київська  +  Волинська БВУФК  +  НВК 26 бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Галій О., Турчин В.А.
25 Пеньков Максим Романович   01.01.1999 КМСУ Освіта Дніпропетровська ДВУФК н.сп. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Євстафьева С., Євстафьев М.
26 Приємський Євгеній Владиславович   01.01.2001 КМСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 8 + ДВУФК бат.   1 ПУ 1-3 ПУ Максімова О.
27 Радутний Богдан Ігоревич   27.01.2001 КМСУ Спартак Запорізька Сп-КПУ н.сп.   1 ПУ 1-3 ПУ Бедарєв Ю., Проскура І.П.
28 Родзинський Андрій Миколайович   01.01.2001 КМСУ Освіта Рівненська ДЮСШ 2 в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Лебедь І. Нагорний П.
29 Стадницький Дмитро Михайлович   01.01.2000 1   Львівська СКВодолій бр.   2 ПУ 1-3 ПУ Клуннікова М.О.,                                  Стадницький М.Я.
30 Ткаченко Никита Борисович   01.01.2000 КМСУ   Київська ДЮСШ бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Жданов Г.
31 Турченко Артур Анатолійович   01.01.2000 КМСУ Освіта Київська + Сумська АПСО + БВУФК н.сп.   3 ПУ 1-3 ПУ Гончаренко Д., Ларін Д.
32 Филимоненко Євгеній Володимирович   01.01.2001 1 Україна Запорізька Мотор Січ в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Сокірко Н. Забуга С.
33 Харько Юрій Анатолійович   01.01.2000 КМСУ Динамо Одеська Динамо в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Голубова Н., Пенязенко В.
34 Хотинецький Марко Олегович   01.01.2000 КМСУ ЗСУ м.Київ ОКіІП + Дельфін н.сп.   1 ПУ 1-3 ПУ Ємельяненко Г. Бучма Н.
Категория: Мои статьи | Добавил: swim (17.01.2016)
Просмотров: 1174 | Теги: 2016, сборная украины плавание | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0