Главная » Статьи » Мои статьи

СКЛАД НАЦІОНАЛЬНОЇ ЗБІРНОЇ КОМАНДИ УКРАЇНИ З ПЛАВАННЯ НА 2016 РІК (Жінки)
№ з/п Прізвище, ім'я та по батькові vh Дата народження Розряд ФСТ Область Школа  Вид програми Кращий результат 2015 року Плануємий результат на 2016 рік  Тренер
плануємий виконани
  Жінки                      
  Основний склад                       
1 Абрамчук Катерина Олексіївна vh 16.12.1994 МСУ Україна Дніпропетровська МКДЮСШ бат. 1-3 ЧУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Яримбаш К.
2 Бокань Маргарита Ігорівна vh 01.04.2000 МСУ ЗСУ м. Київ ОКіІП + ШВСМ н.сп 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ЧУ Патиковська М., Бондар С.
3 Гніденко Юлія Сергіївна vh 17.01.2000 МСУ Україна Дніпропетровська  ШВСМ бр. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Мілокостова Л., Мкртчан О.Х.
4 Гуржий Анна Сергіївна vh 01.01.1995 МСУ Спартак Дніпропетровська ДнШВСМ бат.   1 ЧУ 1-3 ЧУ Мкртчан О., Толокняник С.В.
5 Дзеркаль Ганна Леонідівна      05.08.1987 МСУМК Динамо  Донецька   ДШВСМ    к.п. 1 ЧУ 1 ЧУ       1 ЧУ     Морозова Н.,  Шамич В.
6 Зевіна Дарина Юріївна         01.09.1994 ЗМСУ Динамо  м.Київ     ШВСМ н.с.  1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Засько С.А., Зевін Ю.М.
7 Зубенко Софія Андріївна   08.07.2000 МСУ Освіта м. Київ ОКіІП 5 км 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Федорук О., Голуб М.
8 Кирик Марина Володимирівна   15.10.1997 МСУ Динамо Львівська + Рівненська ЛДУФК 10 км. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Нечипорець Я., Шевчук А.
9 Коба Надія Валеріївна vh 25.04.1995 МСУМК ЗСУ Дніпропетровська ШВСМ в.с. 1-3 ЧУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Толокняник С.В.
10 Колесникова Марина Олегівна   15.02.2000 МСУ Україна Харківська ХВУФК н.сп. 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-3 ПУ Рязанов В.
11 Красіна Анастасія Андріївна vh 28.11.2001 МСУ   Донецька ДонОДЮСШ бр. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3  ПУ Сівак І.Г.
12 Кудако Тетяна Миколаївна vh 22.03.2000 МСУ Україна + Освіта Дніпропетровська Інгулець +  ДВУФК бр. 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-6 ЧУ Шевчук Т.
13 Лівер Марія Володимирівна   11.11.1990 МСУ Спартак Дніпропетровська  ШВСМ бр. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Кукальова І., Толокняник С.
14 Мазницька Владислава Анатоліївна vh 24.01.2000 МСУ Спартак Рівненська ШВСМ н.сп 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-3 ПУ Байдан В., Байдан Т.
15 Малявіна Анастасія Русланівна vh 30.12.1997 МСУМК Динамо + Україна Харківська Спартак бр. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Чайка О., Лобановська І.К.
16 Манакова Анастасія Сергіївна vh 08.03.1999 МСУ Освіта м.Київ ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ПУ Ємельяненгко Г.
17 Надточій Марина Олексіївна vh 12.05.1997 МСУ Спартак Запорізька ШВСМ бр. 1-3 ЧУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Стокоз О., Бондаренко І.М.
18 Панчішко Кристина Миколаївна   03.06.1998 МСУ ЗСУ + Освіта м.Київ ОКіІП  н.сп. 1-3 ПУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Голуб М.О., Чеботарьов В.
19 Пікінер Ірина Олександрівна vh 09.03.1990 МСУ Освіта Дніпропетровська ШВСМ + ЮГОК в.с. 1-3 ЧУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Малінкіна А., Трофименко С.
20 Синиця Анна Андріївна vh 06.02.1999 МСУ   м. Київ ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-3 ЧУ Зевін Ю.М., Фісенко Л.І.
21 Смірнова Маргарита В'ячеславівна vh 12.11.1998 МСУ ЗСУ м.Київ ШВСМ  в.с. 1-3 ПУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Кожух Н.Ф., Зевін Ю.М.
22 Стадник Юлія Володимирівна vh 05.08.2000 МСУ Освіта м. Київ ШВСМ бат. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Хруленко О.,                                 Ємельяненко Г.В.
23 Степанюк Дар`я Вікторівна      22.05.1990 МСУМК Динамо Україна Харківська  ШВСМ в.с. 1 ЧУ 1 ЧУ 1 ЧУ     Єгоров П.Є.
24 Тищенко Євгенія Олександрівна vh 24.12.2000 МСУ Освіта м.Київ ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Фісенко Л., Зевін Ю.
25 Тімченко Валерія Сергіївна vh 05.03.1999 МСУ Україна Харківська ХВУФК в.с. 1-3 ПУ 1 ЧУ 1-3 ЧУ Рязанов В.
26 Товстоган Ольга Володимирівна   30.03.1996 МСУ ЗСУ м.Київ ШВСМ  бр. 1-3 ЧУ 3 ЧУ 1-3 ЧУ Патиковська М. , Бондар С.
27 Ульянова Анастасія Миколаївна vh 27.05.1998 МСУ Україна Дніпропетровська МКДЮСШ бат. 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-3 ПУ Проскура І.П., Яримбаш К.
28 Шевченко Вікторія Владиславівна vh 09.07.1999 КМСУ   Дніпропетровська  ДВУФК бат. 1-3 ПУ 3 ЧУ 1-3 ЧУ Пономаренко О.,  Бондаренко І.
29 Шевчук Олександра Володимирівна vh 17.03.2000 МСУ ЗСУ м.Київ ОКіІП + ДШВСМ в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Свинтицька С., Шамич В.
30 Якуба Орина Сергіївна vh 27.01.1998 МСУ Україна м.Київ ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 2 ЧУ 1-3 ПУ Фісенко Л.І., Зевін Ю.М.
  Кандидати                       
1 Астраханцева Анастасія Олександрівна   01.01.1995 МСУ Україна Донецька ДонОДЮСШ бат.   3 ЧУ 1-3 ЧУ Морозова Т., Оболонко Ю.
2 Берекет Анна Вікторівна   17.09.1997 МСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1 10 км.   3 ЧУ 1-3 ЧУ Осадченко О.,                             Ржепецький О.Ю
3 Буравцова Софія Валеріївна   21.12.2000 КМСУ Україна Харківська + Донецька Спартак в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Гончаренко А., Гордеєва Г.
4 Вербицька Поліна Олегівна   14.05.2001 КМСУ Україна Харківська Спартак в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ  Лобановська І.
5 Герасимчук Христина Олександрівна   09.12.1999 КМСУ Україна Волинська СДЮШОР бат.   3 ПУ 1-3 ПУ Алферов С., Корець О.
6 Григоренко Євгенія Віталіївна   31.03.2001 МСУ Україна Донецька ДонОДЮСШ + ОКіІП н.сп 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Морозова Т., Андріанова О.
7 Гунченко Валерія Ярославівна   10.04.2001 МСУ Україна Харківська  ХВУФК  бат. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Чайка О.
8 Іванова Надія Юріївна   11.02.2002 КМСУ Спартак Запорізька Спартак-КПУ к.п 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Шлюєв П., Гусєв С.М.
9 Ільницька Валерія Анатоліївна   01.01.2000 КМСУ Освіта м.Київ ОКіІП в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ бр.Кожухів
10 Каращенко Віктоія Андріївна   23.01.2002 КМСУ   Харківська МКДЮСШ в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Сергієнко І.
11 Кладовщикова Поліна Анатоліївна   01.01.2001 КМСУ Україна Запорізька ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Забуга С., Забуга В.
12 Климчук Анастасія Юріївна   01.01.2000 КМСУ Освіта Київська БВУФК в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ Слівінська Л. Ніколаєв О.
13 Корольчук Ольга Вікторівна   01.01.2002 1 Освіта Рівненська ДЮСШ 2 в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Лебедь І., Нагорний П.
14 Кутова Марія Ігорівна   08.09.1999 МСУ Україна Маріуполь ДонОДЮСШ н.сп   3 ПУ 1-3 ПУ Кашута Л., Конжуков О.
15 Лахненко Вероніка Костянтинівна   01.01.2003 КМСУ Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1 н.сп   1 ПУ 1-3 ПУ Ржепецький О. Щіпакова Т.
16 Ленковська Юстина Тарасівна   01.01.2001 КМСУ   Львівська КВВС н.сп 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Копетчак А.З.,                               Сальникова О.С.
17 Лисоконенко Вікторія Володимирівна   01.01.1999 КМСУ Освіта Рівненська ДЮСШ 2 н.сп 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Бондарець І.В.,                                 Волошина С.В.,
18 Мазур Єлізавета Русланівна   09.05.1999 МСУ Освіта м.Київ   ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Чеботарьов В., Фісенко Л.
19 Майборода Анастасія Олександрівна   01.01.2002 І Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1 + ДВУФК бат. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Дарага Ж.
20 Мігаль Анастасія Сергіївна   10.07.2000 МСУ Освіта Рівненська ДЮСШ 3 н.сп   3 ПУ 1-3 ПУ Стоєва І., Стоєв Г.
21 Міговк Крістіна Михайлівна    12.02.2001 КМСУ Україна Харківська Спартак  + ХВУФК  к.п. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Чайка О.
22 Мясоєдова Еліна Юріївна   15.03.2001 МСУ Україна Харківська  ХВУФК  в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Нестерович О., Гапонов В.
23 Пащенко Вікторія Віталіївна   01.01.2000 КМСУ Україна Дніпропетровська Метеор в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Толокняник С. Пащенко В.
24 Радченко Даяна Володимирівна   26.08.2001 КМСУ Освіта Харківська МКДЮСШ бат. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Балкова О.
25 Резнік Аліна Олексіївна   11.03.1999 МСУ Спартак Рівненська ДЮСШ 2  бат. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Байдан Т.Я., Байдан В.О.
26 Савшак Вікторія Олегівна   01.01.1999 КМСУ Освіта Дніпропетровська ДВУФК бр. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Федорук О., Євстафьева С.
27 Соколова Марина Леонідівна   23.03.1995 МСУ Україна Запорізька Мотор-Січ 10 км.   2 ЧУ 1-3 ЧУ Забуга С., Забуга В.
28 Тимошенко Євгенія Олександрівна   01.01.2002 КМСУ Освіта м.Київ ДЮСШ 9 в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Голуб С.
29 Ткаченко Дарія Олександрівна   09.10.1998 МСУ Динамо Одеська Динамо в.с. 1-3 ПУ 2 ЧУ 3-6 ЧУ Гошуренко Н.,  Мельник С.
30 Топка Ольга Олегівна   01.01.2000 І Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1 бат. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Федченко Г., Щіпакова Т.
31 Чухліб Анастасія Олексіївна   01.01.2000 КМСУ Освіта Дніпропетровська Локомотив бат.   3 ПУ 1-3 ПУ Мілокостова Л., Сорокіна Н.
32 Шевченко Анна Іванівна   15.08.1997 МСУ Україна Донецька ДонОДЮСШ 10 км. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Забуга В. 
33 Шевченко Поліна Андріївна   01.01.2002 КМСУ Україна Миколаївська Зоря бр. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Мороз В.
34 Юзофенко Поліна Юріївна   01.01.2001 КМСУ Освіта м. Київ ОКіІП к.п. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Голуб М.
  Резерв                       
1 Андрєєва Катерина Олександрівна   14.02.2003 2 Освіта Харківська МКДЮСШ бат.   2 ПУ 1-3 ПУ Бережна О., Котляр С.
2 Ахмедова Дана Андріївна   13.02.2002 1 Україна Волинська СДЮШОР бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Максимюк С.
3 Бойченко Валерія Євгеніївна   01.01.2002 1 Україна Миколаївська КДЮСШ в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ Бойченко О., Тюветський Д.
4 Бондаренко Марія Дмитрівна   31.01.2003 КМСУ Спартак Запорізька Сп-КПУ н.сп   2 ПУ 1-3 ПУ Бедарєв Ю.
5 Васюкова Ксенія Ігоревна   01.01.2001 КМСУ ЗСУ м.Київ Дельфін  н.сп   3 ПУ 1-3 ПУ Чеботарьов В.,                              Патиковська М.
6 Волченко Марія Валеріївна   01.01.2003 1 Україна Дніпропетровська Метеор в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ Чемеринська І., Лабунець О.
7 Дивак Марія Юріївна   01.01.2003 1 ЗСУ м.Київ Дельфін + БУФІК н.сп   3 ПУ 1-3 ПУ Чеботарьов В., Ларін Д.М.
8 Євмінова Тетяна Олександрівна   27.02.2003 І Україна Харківська Спартак  + ХВУФК  бат.   3 ПУ 1-3 ПУ Чайка О.
9 Єлагіна Валерія Олегівна   01.01.2002 КМСУ Україна Дніпропетровська СК Молодість + ДВУФК бр.   2 ПУ 1-3 ПУ Платонова В.
10 Жукова Євгенія Костянтинівна   01.01.2004 КМСУ ЗСУ м. Київ Дельфін н.сп   1 ПУ 1-3 ПУ Чеботарьов В.,                                      Водолазський М
11 Жукова Марія Костянтинівна   01.01.2003 КМСУ ЗСУ м. Київ Дельфін бат.   1 ПУ 1-3 ПУ Чеботарьов В.,                                         Водолазський М
12 Загродська Дар`я Максимівна   14.05.2003 1 Спартак Запорізька Сп-КПУ бр.   1 ПУ 1-3 ПУ Бедарєв Ю.
13 Корольчук Анастасія Вікторівна   01.01.2002 1 Освіта Рівненська ДЮСШ 2 в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ Лебедь І., Нагорний П.
14 Крук Аліна Андріївна   01.01.2001 1 Освіта м. Київ ОКіІП  в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ Голуб М., Шиманський А.
15 Ляшко Олександра Андріївна   01.01.2003 2 Освіта Дніпропетровська ДЮСШ 1 в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Щіпакова Т. Ржепецький О.
16 Малиновська Катерина Юріївна   01.01.2001 КМСУ Освіта Рівненська ДЮСШ 2 в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Лебедь І., Нагорний П.
17 Марті Аміна Сергіївна   01.01.2002 КМСУ Україна Запорізька ШВСМ в.с. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Забуга С., Забуга В.
18 Мічкова Уляна Олексіївна   01.01.2002 КМСУ Освіта Дніпропетровська  ДВУФК к.п. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Дарага Ж.
19 Мороховська Анастасія Миколаївна   01.01.2002 КМСУ Україна м.Київ Україна  н.сп   2 ПУ 1-3 ПУ Тютюн Є.
20 Нагорнюк Христина Сергіївна   01.01.2003 КМСУ Освіта Рівненська ДЮСШ 2 в.с. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Лебедь І., Нагорний П.
21 Одобецька Дарина Олексіївна   01.01.2001 КМСУ Україна м. Київ Україна  бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Толстих Л.
22 Павленко Вікторія Сергіївна   01.01.2002 КМСУ Україна м.Київ Україна  в.с.   2 ПУ 1-3 ПУ Толстих Л., Тютюн Є.
23 Побиванець Марія Ігоревна   01.01.2001 КМСУ ЗСУ м. Київ ОКіІП + Дельфін  к.п. 1-3 ПУ 2 ПУ 1-3 ПУ Гребер О., Рудковська О.
24 Погурська Юлія Володимирівна   10.03.1999 КМСУ Освіта Тернопільська КДЮСШ 2 к.п.   3 ПУ 1-3 ПУ Босюк О., Волинець В.
25 Покутила Ірина Євгенівна   01.01.2003 1 Освіта Дніпропетровська ДВУФК в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Євстафьєва С., Євстафьєв М.
26 Поліщук Олена Олександрівна   01.01.2001 КМСУ Україна Житомирська Авангард в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ Клосович А., Газарян Е.
27 Попович Валерія Русланівна   01.01.2003 1 Освіта Київська Схід + БУФІК в.с.   3 ПУ 1-3 ПУ Нагаєва Л., Ларін Д.
28 Путіліна Марія Олександрівна   01.01.2002 І Україна Дніпропетровська СК Молодість + ДВУФК бат. 1-3 ПУ 3 ПУ 1-3 ПУ Анечкін О,, Платонова В. 
29 Рафаловська Оляна Сергіївна   01.01.2004 2 Україна Житомирська Авангард бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Антонова Л.
30 Савченко Ольга Сергіївна   01.01.2003 І Освіта Київська   Схід + БУФІК к.п. 1-3 ПУ 1 ПУ 1-3 ПУ Нагаєва Л., Турчин В.
31 Скирда Анна Сергіївна   20.01.2004 2 Україна Харківська Спартак бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Приплоцька А.
32 Соболева Євгенія Сергіївна   01.01.2001 1 Освіта м. Київ Дельфін бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Патиковська М.
33 Таранова Валерія Сергіївна   24.02.2004 1 Спартак Запорізька СпКПУ бр.   3 ПУ 1-3 ПУ Бедарєв Ю.
34 Тихонюк Дарья Сергіївна   01.01.2002 КМСУ Україна Миколаївська ШВСМ н.сп   3 ПУ 1-3 ПУ Якуба О.
35 Швабій Дарія Костянтинівна   01.01.2003 1 ЗСУ м. Київ Дельфін в.с.   1 ПУ 1-3 ПУ Савіна О., Котвицький Р.
                         
  Директор департаменту олімпійського спорту                Р. Я. Вірастюк 
                                                                 
  Заступник директор департаменту олімпійського спорту - начальник відділу ціклічних та швидкісно-силових літніх олімпійських видів спорта               Л. М. Мирський
                         
  Державний тренер штатної команди національної збірної команди України  з плавання             А. А. Власков 
Категория: Мои статьи | Добавил: swim (17.01.2016)
Просмотров: 1823 | Теги: жінки, 2016, сборная украины плавание, Жіноча збірна України з плавання | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0